Web Yazılım


Web yazılımı şöyle açıklayabiliriz kullanıcıların ziyaret ettiği alanadında(domain) içeriğe ,hizmete, ürünlere etkileşimli bir şekilde ve bir bütünlük içerisinde ulaşmasını sağlayan alt yapı işlemidir. Bu alt yapıyı oluştururken yani Web Yazılımı yapılırken farklı yazılım dilleri kullanılabilir. Firma olarak geliştirdiğimiz web yazılımı geliştirirken; bireysel veya kurumsal firmanın istekleri analiz edilerek, geliştirmeye açık güvenilir ve modüler bir yapıya sahip bir yazılım ortaya çıkarılmaktadır. 

Kesinlikle hazır paket programlar kullanılmamaktadır. Web Yazılımın her aşaması kendimiz oluşturduğumuz için sonrasında geliştirmelere açık, güvenlik açığı olmayan, son teknolojiye takip eden bir alt yapı oluşturulur.

Web tabanlı yazılımlar hazırlarken yılların bilgi birikimi ve tecrübesiyle geliştirdiği yazılım metodolojisini kullanmaktadır. Sektörde kabul gören değerli sertifikalara sahip yazılım mühendislerimiz yazılım geliştirme sürecinde metodolojimizde belirlenen adımları eksiksiz olarak proje üzerinde uygulamaktadır.

Günümüzde ihtiyaç duyduğunuz yazılımların mobil cihazlarla ve 3. parti yazılımlarla (Muhasebe, CRM, ERP, HRM, vb) entegrasyon sağlayabilmesi, oldukça önem arz etmektedir. Beyoğlu web tasarım olarak gelişen teknolojiyi yakından takip edip, bilgi ve tecrübelerimizi gelişen teknoloji doğrultusunda uyguluyoruz. Bu sayede müşterilerimize yeni nesil yazılımları, en düşük maliyetler ile sunmaktayız.

Web yazılım hizmetlerimizin yanında alan adı tescilinden, barındırma hizmetlerine, tasarımdan, arama motoru optimizasyonuna ve dijital pazarlamaya kadar uçtan uca çözümlerimiz ile yazılım geliştirme hizmetinin yanında bütün gereksinimlerinize çözüm üretmekteyiz.

Bir web yazılım projesi geliştirilirken sürecin anlık takibi ve geri bildirimlerin etkili bir şekilde tarafımıza iletilebilmesi için müşterilerimizin kullanımlarına sunulan proje yönetim sistemi ile tamamen şeffaf bir yazılım geliştirme süreci sunuyoruz. Bu sayede müşterilerimiz dilediği zaman projelerinin hangi aşamada olduğunu takip edebilir, projeye dair tüm ayrıntılara anında erişim imkanı bulur.

İstediğiniz yerden çalışma özgürlüğü

Sadece ofisinizde değil; tatilde, yolda, trafikte dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerden verilerinize erişebilirsiniz. Verilerinize ulaşmak için ihtiyacınız olan tek şey internete bağlı bir cihaz size yetecektir.


WEB YAZILIM HİZMETLERİMİZ İÇİN BİZDEN TEKLİF ALIN

TEKLİF İSTE
Sizi Arayalım