Google Adwords


Google AdWords Danışmanlığı
Google'ın çevrimiçi reklamcılık programı olan Google AdWords'ü kullanarak yeni müşterilere ulaşabilir ve işletmenizi büyütebilirsiniz. AdWords'te, reklamınızın nerede görüntüleneceğini seçebilir, sizin için uygun olan bir bütçeyi belirleyebilir  ve reklamınızın etkisini kolaylıkla ölçebilirsiniz.

Google AdWords İle Reklam Vermenin Faydaları Nelerdir?
Web sitenize ait AdWords reklamınız sayesinde, Google arama sonuçlarında üst sıralarda çıkmanız mümkün ve böylece daha kolay ulaşılabilir hale gelirsiniz.
AdWords'te reklamınızı dilediğiniz anda durdurup tekrar başlatabilirsiniz.
Reklamınızın hangi anahtar kelimeler için arama yapıldığında görüntülendiğini görebilir ve tıklanma istatistiklerine erişebilirsiniz.
Kullanıcılara, tam da sunduğunuz ürün veya hizmetler için internette arama yaptıkları anda ulaşabilirsiniz

Reklamınız, halihazırda sizin sunduğunuz türde ürün ve hizmetleri arayan kullanıcılara gösterilir. Dolayısıyla, söz konusu kullanıcıların işlem yapma olasılığı daha yüksektir.
Reklamınızın hangi web sitelerinde ve hangi coğrafi alanlarda (ülkeler, şehirler, ilçeler ve hatta mahalleler) görüneceğini seçebilirsiniz.
Google AdWords ile Reklam Vermek Maliyetli Midir?
Google AdWords'e kaydolmak tamamen ücretsizdir.
Yalnızca reklamınız kullanıcılar tarafından tıklandığı ve siteniz ziyaret edildiği sürece ödeme yaparsınız.

Reklamınız her tıklandığında ne kadar ödeme yapmak istediğinizi yani tıklama başı maliyetini kolayca ayarlayabilirsiniz.
Kendinize uygun günlük bütçeyle, ne kadar yatırım yapacağınıza siz karar verirsiniz.


GOOGLE ADWORDS DANIŞMANLIĞI İÇİN BİZDEN TEKLİF ALIN

TEKLİF İSTE
Sizi Arayalım