Firmanıza Özel Yazılım


Bilgi Güvenliği Yönetimi Sistemi standardında işletmelere özel yazılım projeleri üretmekte olan firmamız, yazılım dökümantasyonu hazırlama, teknik destek, bakım ve geliştirme gibi tüm gereksinimlere kendi bünyesinde çözümler üretmektedir.

Projenin ölçeği ve hedef kitlesi ne olursa olsun, bünyemizde geliştirdiğimiz proje yönetim yazılımı iş sürecinin doğru yönetilmesinde aktif bir rol oynamaktadır. Proje yönetim yazılımı, projesi hazırlanan firma ile birlikte tüm süreci belirlenen plan doğrultusunda şeffaf ve iş takvimine bağlı olarak yönetmemizi sağlar.

Projenin aşamaları, dosya ve dökümanları, toplantı notları, görevler ve zaman çizelgeleri, gantt çizelgesi, destek talepleri, faturaları eş zamanlı olarak müşteri panelinde oluşturulan kullanıcılar tarafından yetkileri ile sınırlı olmak koşuluyla takip edilebilir. Böylelikle global ölçekte bir yazılım projesini başarıya ulaştırmak için tecrübeli ekimiz, süreç içerisindeki disiplinli ve sistematik çalışmasının müşterilerimiz tarafından takip edilebilmesi için gereken zemini sağlamaktadır.

Beyoğlu web tasarım, özel proje geliştirme sürecini yönetirken taahhüt ettiği tüm hizmetleri kendi altyapısı ile sunmaktadır. Bu durum projedeki muhtemel problemlerin hızlı çözülmesinde, sürecin tek bir merkezden departmanlara ayrılarak hiyerarşik düzende yönetilmesinde ve sonuç olarak maliyetlerin düşmesinde etkin rol oynamaktadır.

TEKLİF İSTE
Sizi Arayalım